November 2010

Pho.o.o.o.tos

29. november 2010 at 21:22 | Maddie<3 |  PHOTOS
Ahojky! 

Tak tady máte nějaké ty fotky novýho kabátku,tričko tam nejde bohužel vidět:D Jinak nic nového ;)
Zapoměla jsem se zmínit že ty fotky MY ROOM, budou nejspíš až po Vánocích..protože si přeju nějaké nové věci, takže to bude uplné tip t'op až po těch Vánocích :) tak se máte na co těšit :)).

Ted' už fotky. with love, Madd♥

al et maddie.blog.cz
al et maddie.blog.cz
al et maddie.blog.cz
al et maddie.blog.cz

Winter is here!

26. november 2010 at 23:26 | Maddie<3 |  MADDIE
Ahooj zlata<3


Tak týden je zas fuč! 4 týdny do Vánoc!! to strašně uteklo;). Nic zajímavého přes týden, jen dneska místo školy jsme byly s holkama v Brně na BVV kouknout na nějaký školy,nic moc:D. Potom jsme jely do Van'ky.. tam sem si koupila tričko (Pul and Bear) a užasnej kabátek (Bershka). Až se mě bude chít budou fotky:D:). Ted' už je před námi víkend, tak užívejte :)) Mějte se pěkně, Madd<3
al et maddie.blog.cz

Hii!

22. november 2010 at 23:00 | Maddie<3 |  MADDIE
Ahoj zlata:))


Moc se omlouvám že sem dlouho nepřidala, ale nejel mě od soboty net ani není nějak nálada něco přídávat;). Budu se snažit se Vám co nejdřív ozvat. Zatím se mějte, Madd<3


4758743400_f941908d8f_z_large

Tired!

18. november 2010 at 19:15 | Maddie<3 |  MADDIE
Ahojky zlata,

Dlouho sem se neozvala já vím, ale ted'ka vůbec nemám energii na přidávání. V uterý sem šla spat ve 3 ráno a ve středu sem vstávala v 11:D Takže sem toho moc nenaspala..pak celý ten svátek byla oslava mé sestry, stěch děcek a všeho chystání atd sem byla unavená:D A vypila sem 2 Pina Colady<33 a tak 3 sklinky Bohemia sektu, takže to mě unavilo ještě víc:D No a včera sem šla spát kolem dvanácté ale usla až někdy ve 2 ráno..takže sem zase unavená! děsný. Ano nezáživý článek,ale fakt nemužu už:D. Budu se snažit co nejdřív ozvat, ale zítra ne..jedu do toho kina s holkama<3 Mějte se <3
al et maddie.blog.cz


True friend's.

15. november 2010 at 17:23 | Maddie<3 |  MADDIE
Ahoj zlata:))

Á je tu zase týden školy, až na sředu-státní svátek+ sestra narozky;)). A v pátek se těším do kina s Al a Romulí) )*. Dneska se mi nechce dodělávat článek s tím pokojem :D Mám to vubec dodělávat, chcete to sem?:D . Ted' mě zaujalo téma přátelé, chtěla bych Vám na to ukázat můj názor:)

Nejprve bych to rozdělila..
  • Nejlepší přátelé, jsou ti co jsou něco jako vy. Shodnete se ve věčině věcí, ale tak tohle není zas tak velká podmínka. Spíš by měli spln'ovat to co oni čekají od druhých;). Každý má jiné kritéria na své nejlepší přátelé, ale rozhodně by měl umět udržet tajemství, umět se Vás v těžké chvíli zastát, ale také Vás umět rozesmát že se Vám bude chtít brečet :). Bohužel v téhle době je takových lidí málo, proto té menšině si važte.. kdo někoho takového má-VYHRÁL!;)
  • Dobří přátelé, toto se týká lidí kteří jsou Vám hodně blízcí a vážíte si jich;). Ale liší se od těch nejlepších tím že jim tolik nedokážete věřit, ikdyž snimi trávíte hodně času. A že když nutně potřebujete tak se za vámi nerozběhne v teplácích když ho nutně potřebujete. Taky to bude třeba tím že se tolik nestýkáte a nemohou Vám být kdykoliv nablízku;).
  • Přátelé/známý to by mohli být ti lidi co tak potkáte jednou za měsíc ale když se třeba potkáte někde na zábavě tak si povykládáte atd. V podstatě o nich víte málo, a oni o Vás..ale máte je rádi;)
  • Přátelé alias falešnáci! Jsou to lidi kteří se na první pohled zdají jako kamarádi, dělají ze sebe úžasnýho kamaráda ale když někdo na Vás něco najde tak hned přehoupne na druhou stranu a pomlouvá! Je to strašný..tohoto člověka musíte poznat, aby jste to poznali a pochopily. Někdy mě takový typ lidí neuvěřitelně štve! Například pár holek ze třídy, fakt jak malý.. se k vám chovají úžasně prostě tak jak by se měl člověk chovat po 9ti letech co se znáte, ale jakákoliv maličkost a už to jede s pomluvama!. Takovým lidem se vyhýbejte.
al et maddie.blog.cz
Jak to máte vy? Máte více těch nejlepších nebo jste ve špatném prostředí a těšíte se až vypadnete někam kde si Vás lidi budou vážit?:) Piště názory, moc se na ně těším Madd ♥

Outfit.

13. november 2010 at 11:59 | Maddie<3 |  FASHION
Ahoj zlata :)

Včera sem si trošku uklidila ten pokoj, takže fotky čekejte asi někdy v týdnu. Dneska jedem s mamkou do Brna jen tak kouknout do Olympie, a koupit lístky do kina na toho Harryho:D.A ted' už tu máte ten outfit ;)). xoxo MADD.♥

al et maddie.blog.cz

Brno and High school + PHOTOS.

11. november 2010 at 17:52 | Maddie<3 |  PHOTOS
Hi loves:))


Tak v Brně bylo fajne! Oblítaly jsme obchody, Al koupila svýmu klukovy Replay von'avku a já si koupila v Pul and Bear tričko (více foto). Potom jsme šly s mou mamkou na tu školu, vypadá dobře jako ohledně možností a prostředí je ve středu města tak užasný!I internát fajne. Akorát teda co sem viděla a slyšela ty holky co tam sou tak rádi kouří no, a nevypadaj moc "slušně:D". Ale tak co, snad tam bude někdo normální a já jim ukážu jak se chová:DD. Příští pátek jdu s kamoškama do Olympie na Harryho Pottera sedmí díl, tak se hafo těším!:). Více už fotky, jak sem slíbila že tu nějaké budou ;). Mějte se, Madd ♥.

al et maddie.blog.cz

Tomorrow in Brno and info about blog.

10. november 2010 at 19:18 | Maddie<3 |  MADDIE
Ahojky))


Jakpak se máte?, já celkem fajne;).Zítra jedu s Al do Brna dopoledne jdeme do Van'kovky tam Al jde kupovat dárek svýmu klukovy a na oběd jdem;))..A kolem jedné se jdeme podívat na jednu střední školu. A v pátek ve škole 5 hodin a stoho 2 budem na nějaké burze středních škol:D.Takže super! A zase víkend, tento víkend vubec nevím co budu dělat, ale snad se něco najde a nebudu se nudit..kdyby jo tak mám naplánovaný generální uklid pokoje, a trošku ho zdospělit (oddělat různé kravinky a zbytečnosti), kdyby to vyšlo možná bych hodila fotky)). V nejbližší době mám domluvený nový layout tento ikdyž je tu krátce se mi rychlo okoukal, tentokrát bych chtěla uplně jednouchný..už to mám namyšlené. A jinak, v příštím týdnu se budu snažit vymyslet nějaký outfit, jak se zmínila Adel* že by to uvítala;),tak uvidíme. To bude vše, jen aby ste ste těšili a vyčekávali nový vzhled a články!. Ještě bych Vám chtěla poděkovat za super návštěvnost, na to že máme blog 5 měsíců tak máme dohromady už 6000 lidí.. A to já za rok na svým blogu měla 10000, takže 5 měsíců a rok to vyjde že sem chodíte více. A to sem moc ráda;)). Jestli to někdo přečetl celý, tak je dobrej ;D. Tak končím, mějte se pěkně. Zatím Madd<3


al et maddie.blog.cz

Miley Cyrus photo on Mtv EMA Awards!

9. november 2010 at 19:09 | Maddie<3 |  FASHION
Hi guys<3

Jeden den mě bolí břicho,druhej mě nehorázně bolí hlava,a ted' mě bolí oko:D sem normální? ne:D.
Takže tento týden bych chtěla doplnit složku s fotky,dále nějaké favorite picts. A chtěla bych Vás okolo Vánoc nalákat na super dobré recepty:P.

Ted' už fotky Miley z MTV ema awards! Rozhodně doporučuji, sou dokonalé!
al et maddie.blog.cz
al et maddie.blog.cz

MTV EMA 2010

8. november 2010 at 18:07 | Maddie<3 |  FASHION
Ahojky* 

Takže kdo se včera díval v tv nebo na pc na MTV předávání cen EMA 2010 určitě měl postaráno o zábavu kdo ne, tak rohodně doporučuji shlédnout celý přenos ZDE!

A komu se nechce tak tady pro Vás mám aspon' výsledky;),

Nejlepší skladba Lady Gaga "Bad Romance",Nejlepší Live Act Linkin park,Nejlepší pop Lady Gaga,Nejlepší nováček Kesha,Nejlepší zpěvačka Lady Gaga,Nejlepší zpěvák Justin Bieber,Nejlepší Hip hop Eminem, Nejlepší rock Thirty Second to Mars,Nejlepší Alternative Paramore,Nejlepší video Katty Perry feat. Snoop Dogg "California Gurls",Nejlepší Push act Justin Bieber, Nejlepší Word Stage koncert Tokio Hotel,Nejlepší Evropský interpret Marco Mengoni.

Takže opět si nejlépe vedla Lady Gaga s 3 emy, což mě štve hlavně v kategorii zpěvačky Miley na to měla i Rihanna!! už mě štve gagina:D. A poté Justin Bieber s dvěmi, ten je fajn:).

Zatím sem viděla pár fotek, ale nejlépe se tam blískla moderátorka Eva Longoria se svými užasnýmy šaty a vše co měla na sobě!:), a hodně mě pobavila jak si dala ten převlek šumky aby se zasmála jak Lady Gaga měla ty šaty z masa:D. I další jako Miley,Rihanna,Katty byly užasné.
al et maddie.blog.cz
Xoxo Madd<3