May 2011

HM shorts and belt .

29. may 2011 at 19:32 | Maddie<3 |  FASHION
Ahoj krásky))

Včera jsme nakonec s holkama večer nikam nevyrazily, samozdřejmě kvůli počasí// ale aspon' se máme důvod víc těšit na příští sobotu, to se snad už počasí umoudří)). Dneska jsem mamku vytáhla do Brna do Olympie , pro moje vyhlídnuté krat'ásky v HMku , ty co jsem si vybrala oranžové byly střihově divné , jiné než jsem si představovala a viděla na hm.com ;) takže jsem nakonec sáhla po lososových)) a k tomu zlatý pásek.

Saturday night!<3

27. may 2011 at 14:58 | Maddie<3 |  MADDIE
Ahoj*

Jsem za celej týden taak unavená, že zachvíli asi umřu vyčerpaností :D. V sobotu se s holkama a Al. chystáme do Brna na Ignis Brunensis)) kde budem mít sraz s Nelinkouuuu <3. No ale uvidíme to počasí je děsný, možná by jsme to nechali na příští sobotu)). Konečně mi došla knížka od BOBBI BROWN, je užasná)) plná návodů na líčení atd. ještě jsem si to moc nepřekládávala ale vrhnu se na to)). xoxo Maddie.


A děkuji za to že sem chodíte,<3 http://www.imagebam.com/image/7276f3134042174 .

weheartit<3

24. may 2011 at 22:01 | Maddie<3 |  MADDIE
Ahoj zlata))


Uf, rovnátka už skoro nebolí :D takže cajk)). Ted'ka nebude tolik času na blog, není vůbec čas a ani energie)) ale budu se Vám snažit co nejvíc ozvat. Udělala jsem si weheartit <3 kdyžtak mě můžete následovat a házet srdíčka ,DD)) http://weheartit.com/Maddie911 . xoxo M.


FREE sunday,TANNING.

22. may 2011 at 19:26 | Maddie<3 |  MADDIE
Ahoj*

Víkend je zas za námi.. ale užila jsem dobře)). V sobotu jsme s Al byly venku ve městě, nakoupily popcorn atd. šly jsme k nám koukaly na film DÁBEL NOSÍ PRADU<3, a HORY MAJÍ OČI fuuj :D kecaly a kecaly a vytuhly jsme někdy o půl třetí ráno :DD. Dneska jsme s rodinou jely do Brna na oběd k babičce, kolem páté jsme dojeli domů. Tak jsme vzala lehátko a šupajda se opalovat)) Už vážně chytám barvu<3! předchvilkou mamka ještě dovezla jahodovej dort mnamka :D. Musím skočit na závěrečnej projekt// a půjdu koukat na Superstár)). Mějte se krásně.


Hello,Braces!

20. may 2011 at 21:59 | Maddie<3 |  MADDIE
Ahoj berušky*

Áno, je to tak :DD. Mám rovnátka, od středy. Kdo měl, má.. ví jaká je to ze začátku bolest.. proto se ozývám až ted'. Hrozný hrozný//. Bolest že bych si to z nervu vyrvala :DD. Vypadám jak pakon', ikdyž holky říkaj že vypadám líp ... ale ne prostě :D. Naštěstí nemám ty klasické velko plošné obdelníkové zámečky přes půlku zubu, ale ve tvaru menšího čtverečku. Jsou lepší jak esteticky, tak na hygienu ale jsou dražší )). Stejně, už těším se na výsledek.Converse nd Abercrombie&Fitch

17. may 2011 at 15:14 | Maddie<3 |  FASHION
Přidávám další 2 věci do wishlistu!)).

White short converse.
873229-7-1282421689646_large

sweatshirt Abercrombie&Fitch<3 Už mám jednu vybranou, ted' jen našetřit ,D.

Chocolat masque<3

15. may 2011 at 14:46 | Maddie<3 |  BEAUTY
Ahoj))

V pátek jsem byla o5 na solárku, super super super už chytám barvu)). V pondělí du zas. Až mi skončilo solárko zaběhla jsem do Rosmanna, měla sem čas než mi dojede autobus domů. Tak dlouho jsem přemýšlela že si obarvím zase hlavu na jinej odstín, tentokrát sem úplně na tmavou hnědou)). A můžu se pochválit povedlo se!!). Pak hodím fotku kde bude vidět tmavší rozdíl , z webky to asi nepujde poznat. Koupila jsem si barvu od Loreal, snad tu nejkvalitnější co v Rosmannu mají. Je to taková ta pěnová, jak to máte stou pumpičkou a je to jak šampon ,) celkem dobrej vynález ,D K barvě jsem dostala dárek tužidlo sprej od Loreal, to ocenila mamka :D. A objevila jsem tam užasnou čokoládovou masku<3 Zrovna ted' ji mám na sobě!! fakt uplně jak kdybych si namazala obličej čokoládou a opravdu to voní jako čokoláda! A uplně cítím jak se mi obličej napíná jak to schne, nemužu se vubec usmát jak su stáhlá :DD. doporučuji..

Mám na hlavě turban po umytí vlasů ,DD.
Tady možná trošilinku jde vidět tmavší odstín.

Solarium<3

12. may 2011 at 22:19 | Maddie<3 |  MADDIE
Ahoj krásky<3

Včerejší solárko bylo super, chvilkama jsem měla hrůzu, ale jak sem lehla a začlo být příjemné teplo tak jsem si užívala)) Výhoda je že tam strávíte nějakých 10 minut, je to příjemné nepotíte se 2 hodiny na slunku.. takže ideál ;) Mamka říkala že to vyjde se zdravím nastejno jak sluníčko, řekněme si ozonová díra a všechny ty sluneční záření v dnešní době a solárko .. není to jedno? ,D Zítra jdu zase)) Zamilovala jsem si vůni opalovacího krému co jsem si tam koupila, pak celej den voníte ,D. Skvělě si zarelaxujete hraje Vám tam hudba tak můžete na pár minut vypnout, že se mě pak ani nechtělo jít ,D Už se těším až budu pěkně snedě opálená do kratásků)))

Tumblr_ljsxfw6djk1qh69oko1_500_large
Ty CHCI!<3
SS holkama ze třídy, jsem ta uplně na levo;).

Harlem pants photo..

9. may 2011 at 21:23 | Maddie<3 |  FASHION
Ahoj berušky))

dnes bylo tak krásně, že hned jak jsem došla domů sem si vzala ručník a šla se vyvalit na zahradu a opalovat)). Sem nachvilku i usla než došel pes a začal mě oblizovat ,DD. Po škole jsem se s Al. šla objednat na solárko, nic moc sem o tom nevěděla tak nám paní poradila, ze začátku na mín minut ale 2x týdně ;) takže jdeme ve středu a v pátek. Nechci být hned v kratasích jak bílá stěna, takže před létem budu chodit na solárko ,). Ted' už fotky těch harlem pants..

Jsou to 3/4 volné a pod koleny jsou stáhnuté. pásek jsem si tam dodala ,)


and R.I.P Alex!! :/ nejlepší česko slovenský vizážista !!

Harlem pants&gel nails

8. may 2011 at 13:15 | Maddie<3 |  FASHION
Ahoj bejbata ,D

Včera jsem byla s Al v Brně, byla jsem na gelovkách a koupila jsem harlem pants)) fotky dodám nejspíš zítra, nebo v týdnu, ted' se mě to nechce fotit ,D)). A vyhlídla jsem si užasný wedgesky od Toma Tailora)) Byly jsme v sushi baru<3 dala jsem si čínské nudle a sushi )) mnam':) Pak jsme si koupily vannila shake a kecaly jsme ,D a jely domů, spaly jsme u nás a koukaly na Sex ve městě.. užasnej víkend))!

Užijte si zbytek neděle, xoxo Maddie))webka fotky, špatná kvalita).