July 2011

1 Year

17. july 2011 at 10:00 | Maddie<3 |  NEWS
Ahoj krásky))

Ano, přesně dnes, před rokem byl stvořen tento blog. Napřed s mojí kamarádkou Al., jako uplný modní bloček a nyní jen já se svým autorským blogem, o mě, sem tam nějaká rada či typ, co mám ráda apod)). Blog mě provázel celý školní rok, a mezi tím jsem tu poznala mnoha spousty skvělých blogerek.. některé již jako kamarádky..hlavně děkuji za Nelinku<3! Za co jsem moc ráda. Na některé jsem postupem času změnila názor, co se tady poslední měsíce odehrávalo o některých mnoha ukázalo, takže si myslím své a vím své. I přes všechno to byl užasný rok, a mnoha jsem se naučila a jsem o něco skušenější)). Doufám že se Vám tu bude líbit i nadále, a budete se sem rádi vracet.. a oslavíme třeba i rok druhý!

168394_1729944896054_1461429837_1832304_1380627_n_large

Tumblr_lflv6dbc0q1qbnnb6o1_500_large

Tumblr_lgwd0axfrl1qfyyxzo1_500_large

Tumblr_ln7tmlm84d1qaw0sro1_500_large

Flower overal.

13. july 2011 at 20:27 | Maddie<3 |  FASHION
Ahoj.

Víte jak sem vám někdy snad na jaře říkala, že možná pojedu do Španělska?? http://al-et-maddie.blog.cz/1103/spain-3 .
Tak mě mamka hodně předem dala dárek k narozeninám.. Zájezd do Španělska! jup jup. Nějak sem na to zapomněla, a nemluvila o tom že bych tam vážně jela, a ona mě překvapila úúplně)). V pátek ve 2 ráno vyjíždím z Brna, 2 hodiny cesta do Prahy tam přesedu a poté 24 hodinová cesta do Španělska.. no to bude hrůza! ale teším se)).


Uvědomila sem si že na takovou cestu potřebuju nový plavky a něco letního :D Takže jsem dneska jela do Vankovky rychle vybrala plavky- takový obyč černý se zlatýma sponama a ve slevě užasnej flower overal))

A pomalu bych si měla začít shromaždovat věci, a žehlit ,D Zatím fotky jen overalu..Experiences!

11. july 2011 at 2:16 | Maddie<3 |  MADDIE
Ahoj všichni)).

Dlouho jsem se neozvala, bohužel prázdniny letí a není čas sepisovat články. Takže Vám tu shrnu pár posledních dnů.


Čtvrtek- se měla konat naše girls party s Nelinkou, ale tak kvůli zdravotním problémům nakonec nemohla dorazit//. Takže jsme s Al. pozvaly kamarádku a kamaráda)). Pili jsme, snažili si opéct marshmallow s čokoládou, ale teda nic moc :D atak dále)).
Pátek- Byla taková odpočívačka, a byla jsem s M. venku.<3


Sobota- Kolem jedné dojela Al. k nám domů, celý den jsme se opalovaly a bazénovaly)) A večer vyrazily s přáteli na akci).
Maddie,Al and Nelss PARTY.

7. july 2011 at 0:53 | Maddie<3 |  MADDIE
Ahoj bejbátka..

No hurá, prázdniny konečně začínaj vypadat jako prázdniny! V úterý jsem celý den proležela doma, ani pohnout se mě nechtělo, a nebylo mi nějak dobře. Včera mě ale naštěstí M. vytáhl ven takže jsem se prošla po dlouhé době :DD. A dneska? dneska bude ten nejmega den na světě snad! :D Dojede za mnou a Al. NELINKA!!***. Al. má na celý večer a druhý den volný barák takže bude dámská jízda jak vyšitá!!. Bude plno fotek, takže se máte na co těšit ,DD.

Jak to bude asi dneska vypadat?

First holiday diary& Recenze E.L.F

3. july 2011 at 20:32 | Maddie<3 |  BEAUTY
Ahoj zlata))

Prázdniny jsou v plném proudu, ale to počasí!! Připadám si jak v nějakých podzimních prázdninách :/ Včera se to jakž takž ještě dalo ven, ale dneska celej den hnusně jak.. A když se vrátím pár dnů zpátky.. 30.6 rozlučák se docela vydařil, bez problémů ,D však znáte asi co se na rozlučákách dělá, nemá cenu popisovat :D. V pátek 1.7 jsem byla venku s M., 2.7 taky ,D a navečer s mamkou do Olympie do kina na PAŘBU V BANGOKU.. druhé pokračování prvního dílu Pařba v Las Vegas. Oba díli rozhodně doporučuju, nasmějete se.. hodně! :D A dneska? celej den doma v posteli nic nedělání jen poslouchání hudby a píšu si s lidma na fb)) ikdyž jsem mohla jet za M. vůbec se mě v tom počasím nechtělo se nachystat a jet. Ted' jsem se přejedla užasnýma špagetama s masem a opraženým lilkem ležím v postýlce a .. napadlo mě udělat Vám recenzi na nedávno zminovanou kosmetiku ELF. ( http://al-et-maddie.blog.cz/1106/e-l-f-cosmetic ) .


Jako první výrobek bych Vám ráda představila MINERÁLNÍ PUDR z Minerální řady ELF. Hned na první pohled když výrobek dostanete do ruk vám bude připadat balení na pudr opravdu malé, i já takto reagovala, ale můžu říct že ikdyž je v malém balením mám ho od začátku června a pořád je skoro plný, takže vydrží určitě dlouho. A ze stránky používání si nemůžu stěžovat, přesně asi to co bych od sypkého minerálního pudru mohla čekat ,) dobře kryje, zmatnuje plet' a to je hlavní. Možná bych jen zmínila dávat spíš méně, protože na sluníčku by vám mohl udělat velice viditelnou vrstvu pudru (protože je sypký tolik se nevpije) a nevypadá to opravdu pěkně. Za tu cenu (99 Kč) rozhodně doporučuji.